Кава мілітарі

В Україну передали тіла 42 загиблих захисників

27 грудня відбулося чергове повернення тіл захисників України, Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти спільно з силовими структурами продовжують повертати додому Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«27 грудня відбулася чергова передача тіл – доставили 42 загиблих. Загалом Уповноваженому зі зниклих безвісти від моменту його призначення вдалося повернути додому тіла 869 захисників», – йдеться у повідомленні.

Також,  уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко зазначив, що щоденно не припиняється робота щодо обміну. Попри те, що процес перемовин складний та тривалий, працівники намагаються його пришвидшувати.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

42 полеглих захисників

Наступна стаття

Платформа “Це Ок” від Veteran HUB Вінниця

Схожі статті