На стадіоні “Черкаси-Арена” передали спецавто для ветеранів. Такий автомобіль має усе необхідне обладнання для захисників, у тому числі підйомником та іншими матеріалами, що спростить перевезення людей з травмами опорно-рухового апарату.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.
Дане спецавто призначена для комфортного перевезення ветеранів до спортивних майданчиків МСК “Дніпро”, де вони зможуть займатися реабілітацією та відновлювати своє здоров’я.

Хочемо зазначити, що кошти, які було потрачені на придбання спецавто, зібрали під час проведення благодійного футбольного матчу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Львівщині діти УБД можуть отримати безоплатне харчування у школах.

1 коментар