Виставка фотографа із Житомирщини «Біль війни. Житомирщина 2022.» була презентована в Centrum Kultury польського міста Люблін. В рамках етеру на Українському радіо.
Про фотовиставку повідомили на інформаційному ресурсі «Житомирська хвиля».
«Хоча вони ще трошки на Київщині були. Якраз цей момент і відображений на світлинах виставки. Кропивня, Олива, Кухарі, Малин, Зарудня – це якраз ті території, де наші військові чинили опір російським військовим, якраз такі найгарячіші точки. Те, що я запам’ятав так дуже чітко – це два кратери метрів п’ятнадцять завглибшки. Кажуть, що це була бомба вагою понад тонну. Вона впала серед лісопосадки й дерева відлетіли буквально на кілометр. Передати увесь біль тих місцевостей, де я був і знімав, неможливо. Мені доводилося спілкуватися з кількома людьми, які там лишилися і не виїхали», – каже фотограф.


Світлини з експозиції зроблені одразу після деокупації північних районів Житомирщини. Фотовиставка в одній з галерей Центру культури в Любліні триватиме до 24-го березня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Картини загиблого бійця із Харкова презентували в Італії.

1 коментар