Сьогодні, 10 квітня, додому вдалося повернути двадцять чотири дитини із Херсонщини, котрих незаконно утримували російські окупанти.
Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА у своєму Telegram-каналі.
«Дітей вдалося повернути завдяки волонтерам Благодійного фонду “Save Ukraine”. Вони доклали неймовірних зусиль, аби юні жителі області нарешті могли побачити та обійняти своїх рідних»,- йдеться у повідомленні.
Слід зазначити, самі волонтери розповідають, що це одна із найскладніших рятувальних місій. росіяни влаштували батькам дітей 13-годинний допит, а пізніше змусили брати участь в пропагандистському репортажі, але попри усе пережите головне, що тепер діти у безпеці, зі своїми рідними.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрата зв’язку із військовим на фронті, зміна статусу на “зниклий безвісти”: алгоритм дій для близьких.
