Кава мілітарі

На Львівщині 42 військових долучилися до дводенного табору “Реабілітація туризмом 2.0”

Світлина: Львівська міська рада

Військовослужбовці взяли участь у дводенному таборі та піднялися на вершину й здолали 16 кілометрів річкою, подолавши вузькі проходи печерою.

Про це пише пресслужба Львівської міської ради. 

42 бійці після поранення на фронті, проходячи реабілітацію, долучилися взяти участь у таборі “Реабілітація туризмом 2.0.” що відбувся в межах  обласної програми “Ліга Нескорених”. Їх супроводжували понад 20 волонтерів та рідних.

Також, серед учасників були військові Центру комплексної реабілітації “Галичина” та військовий інтернаціонального батальйону з Аргентини.

“Для більшості хлопців такий досвід – перший після поранення. Але для нас дуже важливо створити для них можливості, завдяки яким вони зрозуміють, що, як і раніше, можуть жити цікавим і насиченим життям, ставити перед собою цілі та досягати їх”, – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.  

Супроводжували військових волонтери Благодійного фонду “Із янголом на плечі”. Табір провели вже вдруге. Планують ще неодноразово проводити такі заходи за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 28 вересня, у Київському хабі відбудеться презентація дослідження “шлях ветерана та ветеранки”.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Хто має право на відстрочку? Роз’яснення від кваліфікованих юристів

Наступна стаття

Projector Foundation спільно з Мінекономіки планують запустити Місію ветеранських програм Фундації

Схожі статті