Сьогодні, 16 червня, відбулася нарада з питань роботи Координаційно-консультативних центрів підтримки цивільного населення відбулася під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. На ній було присутнє керівництво обласних військових адміністрацій.
Про це зазначає Мінреінтеграції.
На зустрічі представники ОВА поділилися досвідом реалізації центрів підтримки населення, обговорили ризики та можливості. На сьогодні утворено 24 обласних координаційних центри, більша частина з них вже активно функціонує.
Слід зазначити, що робота центрів спрямована на розв’язання питань соціального захисту, зокрема забезпечення житлом і сприяння зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги. Йдеться про допомогу:
- Внутрішньо переміщеним особам;
- Ветеранам та ветеранкам (їх сімʼям);
- Військовослужбовцям та їх сім’ям.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові послуги для ветеранів/-нок у ЦНАПі.

1 коментар