Виставка “Вогнетривкі” – присвячена рятувальникам ДСНС в Житомирській області. Місцева художниця втілювала, цей задум, близько року. Про це в етері Українського радіо Житомир розповіла авторка проєкту “Вогнетривкі” Анастасія Сладковська.

Вона зазначає, що з початком широкомасштабного вторгнення, постійно переглядала відеозвіти ліквідації наслідків обстрілів і була вражена роботою рятувальників.
“Напевно, вони фізично виконують найважчу роботу. Заходять у вогонь, ідуть в найнебезпечніші місця, де може обвалитися та вибухнути”, – ділиться враженнями мисткиня.



На своїх полотнах авторка проєкту зображує рятувальників, які працювали в Житомирській області, саперів, які їздили на Херсонщину на розмінування, також спілкувалася з водіями рятувальних машин, які виїжджали на складні ділянки.
“Вогнеборці з легкістю розповідали про свою роботу, про те, як вони ризикували своїм життям і були на грані дуже небезпечних ситуацій. Та найбільше мені сподобалося їхнє почуття гумору. Така емоційно складна і напружена робота і психіка знаходить захисний механізм, тому і гумор у них цікавий”, – пригадує Анастасія.
Художниця запрошує на виставку, як дітей, так і дорослих. За її словами, кожен зможе в обличчях героїв побачити звичайних людей, які роблять надзвичайні справи. Всього на виставці представлено 12 робіт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кожен на своєму фронті: хірург-травматолог з Дніпра провів понад 100 операцій й надалі рятує військових та цивільних.

1 коментар