Кава мілітарі

До “Гвардії наступу” подали заявку понад 1000 добровольців

До «Гвардії наступу», з моменту запуску проєкту у ЦНАПах на Закарпатті, заявку подали понад 1000  добровольців. Старт національної кампанії в регіоні оголосили 3 лютого.

Про перебіг національної кампанії рекрутингу, переваги для кандидатів та процес формування штурмових підрозділів в ефірі інформаційного ефіру «Суспільне Спротив» розповів голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Добровольці, які подали заявку на участь проходять співбесіду, військово-лікарську комісію, перевірку фізичних та ментальних здібностей. Кандидати мають бути патріотично налаштовані, вмотивовані щодо відновлення територіальної цілісності України, фізично підготовлені, моральні, сильні духом, патріоти.

«Бійці будуть проходити відповідні навчання, бойове злагодження на території області. Програма навчання передбачає декілька тижнів, але яке буде застосування цих підрозділів і коли вони будуть використовуватися для відновлення нашої території, ми не знаємо», – зазначає голова Закарпатської ОВА.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

До Німеччини для тренування на танках Leopard 2 вже вирушили українські військові

Наступна стаття

400 млн доларів

Схожі статті

Як українське суспільство сприймає військовослужбовців: повага чи байдужість

У програмі “Накипіло ввечері” військовослужбовець ЗСУ Тарас Іщик обговорив, як українське суспільство сприймає військових. Основна увага була зосереджена…
Детальніше