До «Гвардії наступу», з моменту запуску проєкту у ЦНАПах на Закарпатті, заявку подали понад 1000 добровольців. Старт національної кампанії в регіоні оголосили 3 лютого.
Про перебіг національної кампанії рекрутингу, переваги для кандидатів та процес формування штурмових підрозділів в ефірі інформаційного ефіру «Суспільне Спротив» розповів голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Добровольці, які подали заявку на участь проходять співбесіду, військово-лікарську комісію, перевірку фізичних та ментальних здібностей. Кандидати мають бути патріотично налаштовані, вмотивовані щодо відновлення територіальної цілісності України, фізично підготовлені, моральні, сильні духом, патріоти.
«Бійці будуть проходити відповідні навчання, бойове злагодження на території області. Програма навчання передбачає декілька тижнів, але яке буде застосування цих підрозділів і коли вони будуть використовуватися для відновлення нашої території, ми не знаємо», – зазначає голова Закарпатської ОВА.
