Юрій Федоренко «Ахілес», командир роти УБпАК 92-ої окремої механізованої бригади, розповів про наступ та здобутки військовослужбовців на напрямку Кремінна-Сватове, та Новоселівку, яка тиждень тому була деокупована.
Про це Юрій Федоренко розповів у ефірі телеканалу «Ми-Україна».
«Жорстокі бої тривають вже не перший тиждень. Попри те, що противник сконцентрував величезну кількість живої сили та техніки, ЗСУ мають повну перевагу. Якщо казати про конкретні здобутки, то тиждень тому було деокуповано населений пункт Новоселівське, це в районі Сватового. Противник намагався відбити його, але 92 ОМБр з’ясувала задум і його переграла, знищивши ударне угруповання ворога», – зазначає військовий.
Слід додати, що після деокупації Новоселівки, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай зазначав, про зруйноване село де постійно тривали бої, та залишилися лише фундаменти.
«Село порожнє. Місцевих мешканців там немає. У січні російський снайпер застрелив останню мешканку Новоселівського», – написав Сергій Гайдай.
