На Запоріжжі були проведенні тактичні заняття зі штурмовиками ТрО, у процесі навчання були проведені стрільби з автоматичної зброї, зокрема з АК-74, РПК, а також протитанкових гранатометів РПГ-7, тероборонці відпрацювали маневри з імітацією бою, штурму ворожих позицій.
Про тренування військовослужбовців розповіли кореспонденти АРМІЯINFORM.
«Сьогодні тренувалися резервні штурмові загони, які комплектуються найбільш підготовленими та вмотивованими воїнами. Усі вони хоч зараз готові йти в бій, повертати рідні землі», – зазначив керівник заняття Святослав


Окрім відпрацювання дій з відбиття раніше втрачених позицій та способів швидкого відновлення своєї боєздатності, військові ТрО також пройшли курс тактичної медицини за алгоритмом MARCH. І наприкінці фахівці групи контролю бойового стресу бригади, розповіли бійцям про особливості психологічного стану військових, на фронті та показали конкретні вправи допомоги й самодопомоги.
