Кава мілітарі

Від ОАЕ на Харківщину прибула допомога у вигляді 248 генераторів

На Харківщину прибуло понад 248 генераторів від Об‘єднаних Арабських Еміратів.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної військової адміністрації. 

«Департамент охорони здоров’я Харківської ОВА отримав генератори потужністю від 3 до 8 кВт. Ці прилади будуть розподілені між закладами охорони здоров’я області. Дякую за підтримку благодійному фонду «UAIM» та Об’єднаним Арабським Еміратам», – зазначив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА Ігор Волченко.

Загалом до Харківської області спрямували 248 генераторів, 89 з яких отримають заклади охорони здоров’я. Інші перенаправляють для користування у Пункти Незламності.

«Враховуючи, що «екстренка» розташована в 77 місцях дислокації на теренах області, то, звичайно, 15 потужних генераторів на 6,5 кВт – це суттєва підтримка. Так ми практично закриваємо нашу потребу», – додав директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

Зокрема, Богодухівський район отримав 16 генераторів, Красноградський – 15, Лозівський – 10, Чугуївський – 10, Харківський – 13, Ізюмський і Куп’янський – по 2. Також 5 генераторів спрямують на потреби Департаменту охорони здоров’я та 1 передадуть для обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Новий транш військової допомоги у розмірі 500 млн євро від ЄС

Наступна стаття

Запрошуємо на благодійний акустичний вечір Ігоря Шолтиса

Схожі статті

Німеччина виділила 4,8 млн євро на підтримку ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих Захисників

Міністерство закордонних справ Німеччини разом із Міжнародною організацією з інтеграції IOM Ukraine  у співпраці з Мінветеранами розпочався 18-місячний…
Детальніше