Кава мілітарі

Окупанти завдали на 372 млн грн екологічних збитків підірвавши міст на Сумщині

Маже на 372 мільйон гривень екологічних збитків завдали росіяни підривом мосту на Сумщині, які вони здійснили на початку квітня 2022 року.

Про це повідомили на своїй сторінці у Facebook Державна екологічна інспекція у Сумські області.

«На початку квітня 2022 року війська російської федерації відступали з території Сумщини. Тоді ж вони підірвали автомобільний міст між селами Чумакове та Пересипки Конотопського району. Внаслідок цього 1700 тонн будівельних конструкцій обвалилося безпосередньо в р.Сейм, призвівши до значного засмічення екосистеми» – йдеться у повідомленні.

Державна екологічна інспекція у Сумській області, ще в грудні 2022 року, отримали матеріали кримінального провадження з усіма даними, необхідними для обчислення екологічної шкоди. У висновку розрахунків збитків, фахівці Інспекції встановили, що загальна сума шкоди, заподіяної засміченням водних ресурсів, склала майже 372 мільйони гривень.

Зруйнований міст через Сейм у с. Чумакове на Сумщині. 3.04.2022 р. Фото: Суспільне Суми/ Андрій Крамченков

Також, працівники інспекції зазначили, що це  засмічення відбулося в межах природно-заповідного фонду – РЛП “Сеймський”.

«На території цього ландшафтного парку живе велика кількість тварин, в тому числі й занесених до Червоної книги України, життя яких тісно пов’язане із Сеймом. Відтак, реальні наслідки для довкілля можуть виявитися значно більшими за грошові», – додали до повідомлення.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

96 відсотків

Наступна стаття

Можливі наслідки “Контузії” та як їх подолати: поради неврологині

Схожі статті