На окупованих територіях Луганської області медики відмовляють хворим у важкому стані, швидка допомога виїжджає тільки на виклики російських військових, також на «лікування», як зазначають окупанти, до москви вивезли уже 300 дітей з Луганщини та Донеччини.
Про це повідомили у пресслужбі Луганської ОВА.
«Це офіційні дані від керівництва цього міста. Важко уявити, скільки дітей з нашого регіону під приводом госпіталізації депортовано в інші населені пункти рф», – йдеться у повідомленні.
Слід додати, що ще осінню російські медики проводили медогляд юнаків та дівчат майже у кожному місті окупованої Луганщини, за висновками медпрацівників діти отримали «серйозні травми», і потребують стаціонарного лікування. До приходу окупантів діти та батьки навіть не здогадувалися про свій тяжкий стан.

1 коментар