Кава мілітарі

Додому повернулися 50 захисників України з російського полону

Відбувся черговий обмін полоненими з росією, додому повернулися 50 рядових, сержантів та офіцерів сил Оборони України.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Черговий вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці із ЗСУ, ТрО, НГУ, ДПСУ, ВМС, а також із ССО», – розповів він.

Загалом додому повернулися 33 українських офіцери  та 17 рядових та сержантів.

«Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильській АЕС, а також оборонців Маріуполя, хлопців з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої», – зазначив Андрій Єрмак.

У Координаційному штабі зазначають, що це перший у 2023 обмін із російською стороною, від початку вторгнення, це 36-й обмін полоненими.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

7 постраждалих

Наступна стаття

Монета присвячена захисникам Маріуполя

Схожі статті

Ініціатива щодо розбудови ветеранських Центрів продовжується: у столиці відкрився шостий Центр ветеранського розвитку

У місті Київ на базі Національного авіаційного університету розпочав свою діяльність шостий в Україні Центр ветеранського розвитку, який…
Детальніше

Як ветерани можуть безкоштовно пройти професійне навчання: 3 простих кроки 

Наприкінці 2023 року Державний центр зайнятість запустив проєкт по перекваліфікації та працевлаштування ветеранів/нок російсько-української війни. Захисник чи Захисниця…
Детальніше