Кава мілітарі

Бахмут зруйнований на 60% у наслідок обстрілів окупантів

Через постійні артилерійські обстріли також у наслідок активних військових дій Бахмут зруйнований на 60%.

Про це заявив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Ворог відкинутий на свої попередні позиції, тобто за межі міста. Наші захисники мужньо боронять Бахмут і не дають ворогу просуватися. Але, на жаль, від цього страждає саме місто, яке більш ніж на 60% зруйноване», – розповів голова адміністрації.

І додав, що місто обстрілюють постійно. Під час артилерійського обстрілу 4 січня в Бахмуті загинули дві жінки.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Для луганчан Полтавщина надає безоплатну юридичну, психологічну та лікарську допомоги

Наступна стаття

6500 одиниць техніки, 5495 комплектів форми, 2 473 пари берців: підсумки року найбільшого гуманітарного штабу

Схожі статті

Львівська ОВА запустила інтерактивну мапу послуг та пільг для ветеранів і захисників на Львівщині

Відтепер ветерани, захисники та члени їхніх сімей можуть скористатися новим інтерактивним ресурсом, що містить мапу установ Львівщини, які…
Детальніше