Через постійні артилерійські обстріли також у наслідок активних військових дій Бахмут зруйнований на 60%.
Про це заявив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
«Ворог відкинутий на свої попередні позиції, тобто за межі міста. Наші захисники мужньо боронять Бахмут і не дають ворогу просуватися. Але, на жаль, від цього страждає саме місто, яке більш ніж на 60% зруйноване», – розповів голова адміністрації.
І додав, що місто обстрілюють постійно. Під час артилерійського обстрілу 4 січня в Бахмуті загинули дві жінки.
