27 грудня відбулося чергове повернення тіл захисників України, Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти спільно з силовими структурами продовжують повертати додому Героїв, які віддали своє життя за Україну.
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
«27 грудня відбулася чергова передача тіл – доставили 42 загиблих. Загалом Уповноваженому зі зниклих безвісти від моменту його призначення вдалося повернути додому тіла 869 захисників», – йдеться у повідомленні.
Також, уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко зазначив, що щоденно не припиняється робота щодо обміну. Попри те, що процес перемовин складний та тривалий, працівники намагаються його пришвидшувати.
