Від Європейського Союзу Україна отримає ще додаткових 900 генераторів для живлення критичної інфраструктури.
Про це у твіттері повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
“Ми мобілізуємо 900 генераторів для забезпечення живлення країни, зокрема, лікарень. Ми також відправляємо мільйони енергоощадних лампочок. Ми з вами. Світло буде”, — йдеться у повідомленні президентки Єврокомісії.
