Федеральний уряд хоче надати Україні ще 50 мільйонів євро зимової допомоги.
Про це заявила міністерка закордонних справ Анналена Бербок на початку чергового засідання групи «Солідарність з народом України» в Парижі.
“Самі по собі гроші не захистять від замерзання та смерті від спраги, і тому конкретна технічна допомога є такою важливою”, – сказала міністерка.
Вона додала, що не лише кошти потрібні, але й генератори, трансформатори та кабелі. Ці пожертви в натуральній формі не менш важливі.
Слід зазначити, що нещодавно Німеччина вже надала 160 мільйонів євро.
