У травматологічному відділенні у Черкасах, лікарі працюють, щоб поставити захисників на ноги. Медики розказують, що багато військових із вогнепальними пораненнями та травмами різного ступеня.
«Переважно госпіталізують військовослужбовців із травмами опорно-рухового апарату. зазвичай це відкриті переломи кісток, які можуть вражати декілька сегментів кісток. Від мілких трубчастих кісток, закінчуючи переломами таза, стегнових кісток. У тому числі й поранення м’яких тканин», – зазначає ортопед-травматолог відділення Іван Кучер.
У лікарні персонал не лише проводить лікування, а й займаються реабілітацією військових. Працюють з наслідками травм у спеціалізованих кімнатах на тренажерах. І цю реабілітацію проходять не тільки держслужбовці які родом з Черкас, а і постраждалі з інших областей.
«Це наші захисники, які отримали поранення на лінії фронту і є представниками майже всіх областей України, починаючи від Донецької області, закінчуючи Закарпатською, Львівською», – додав Іван Кучер.
Попри поранення наші захисники не втрачають духу. А чекають одужання і вже будують плани на майбутнє. Деякі планують знову повернутися на фронт.
