Публічні точки Wi-Fi створять в Україні за допомогою Starlink, – повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров в інтерв’ю Forbes.
Такі точки мають запрацювати найближчими місяцями.
“У нас обмаль часу, щоб довго запускати такі проєкти. Цього тижня отримаємо тестову точку, перевіримо роботу у внутрішньому форматі, а далі – масштабування”.
Під час збоїв в електромережі через ракетні обстріли міністерство хоче забезпечити “залізобетонними” місцями для зв’язку.
“Проте хочемо забезпечити країну залізобетонними місцями для звʼязку за будь-якої ситуації. В тому числі розглядаємо використання Tesla Powerwall, Starlink, щоб такі точки публічного звʼязку були в Україні і працювали незалежно від роботи енергомережі”
