Під окупацією на Харківщині залишилося тільки 25 населених пунктів. Про це заявив голова Харківської обласної військової адміністрації – Олег Синєгубов.
«Ще близько 25 населених пунктів залишаються під тимчасовою окупацією. Ми чекаємо повідомлень від Генштабу щодо просування ЗСУ», — зазначив він.
Близько до кордону області йдуть запеклі бої. Українські військові поступово відвойовують території. Наразі ситуація на фронті є не стабільною. На початку вересня ЗСУ почали контрнаступ на Харківщині. Військовим вдалося звільнити 421 населений пункт.
