Відбувся черговий обмін військовополонених. Україні вдалося звільнити 52-х наших людей – офіцерів, медиків, сержантів та солдатів – Андрій Єрмак
Серед них – 12 бійців НГУ, включно з двома «Азовцями», 18 – з ВМС, 8 – з ДПСУ, 9 – із ТРо, 3 – воїнів ЗСУ та 2 цивільних.
