Кава мілітарі

Історія війни у листуванні двох українців

Благодійний фонд UAID представив історію про «любов, сміливість та війну», викладену в хронологічному порядку в листуванні двох українців під музичний супровід гурту «ДахаБраха».

Переглянути ролик можна посиланням:
https://plus.u-aid.org

Автори попереджають, що його краще дивитися в навушниках для кращого звукового ефекту, а також особам, яким понад 18 років, бо присутні ненормативна лексика і зображення насильства.

«Однією з невіддільних частин волонтерської діяльності сьогодні є спілкування із військовими та обговорення їх потреб. Тож дуже часто звичайний діалог в повідомленнях стрімко переростає в дружбу, а інколи навіть в кохання. Цю динаміку підсилює потужний та страшний фактор — війна», — коментують волонтери.

Героями проєкту стали реальні люди, які “увібрали у себе незліченну кількість схожих історій, у яких незнайомці стають близькими людьми”

Мультимедійний проєкт назвали «Плюс», а назву пояснюють так: «+» — це символ, який українські військові використовують у повідомленнях, щоби коротко повідомити позитивну відповідь, – що вони живі.

Проєкт присвятили українському воїну Олександру Литвинову, десантнику з 79 бригади ДШВ, родом з Миколаївської області, який захищає Україну з 2014 року: «До війни працював провідником на українській залізниці. Між собою волонтери фонду називала Олександра «Рембо», бо він вижив після влучання російського танка у БТР, яким керував. 7 липня зв’язок з ним зник. Через декілька днів стало відомо, що Олександр загинув від осколкових поранень. В нього залишилась дружина і маленька донечка.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Як відновити втрачене або пошкоджене посвідчення УБД. Роз’яснення від юристки

Наступна стаття

15 мільйонів гривень для рідних загиблих військових. Роз’яснення від юристки

Схожі статті

«Знайти роботу можна, головне – звертатися за допомогою». У Львові розпочали серію зустрічей працедавців із ветеранами

У Львові відбувся перший захід у рамках проєкту «Можливості: навчання, перекваліфікація, працевлаштування». Його мета – створення ефективного діалогу…
Детальніше

“База”, “Marta”, “Better Me” “Anima”: у Києві пройшла конференція “ІТ-рішення у сфері психічного здоров’я ветеранів/нок” 

Сьогодні, в Києві відбулася конференція “ІТ-рішення у сфері психічного здоров’я ветеранів/нок”. На якій представники новітніх аплікацій, таких як:…
Детальніше