Львівський стадіон «Скіф» приймав третій раунд Суперліги другого Чемпіонату України з ампфутболу. Про це повідомило Міністерство у справах ветеранів України.

Впродовж двох днів провели 12 матчів. Найкращий результат був у команди «Покрова АМП».
Турнірна таблиця:
- «Покрова АМП» – 25 очок.
- «Хрестоносці» – 20 очок.
- «Бартка» – 12 очок.
- «МСК Дніпро» – 11 очок.
- «Шахтар Сталеві» – 10 очок.
- «Колос Буревій» – 10 очок.
- «М1925 Незламні» – 9 очок.
- «Вікінги» – 1 очко.

Наступним етапом змагань стане третій раунд Першої ліги, який пройде 27–28 червня у Рівному. Десять команд і надалі змагатимуться за вищі місця в турнірній таблиці.
Паралельно з внутрішніми змаганнями триває активна підготовка до міжнародних стартів. 20–21 червня збірна України з ампфутболу виступить на турнірі Amp Futbol Cup 2026 у Варшаві. До складу національної команди увійшли 18 футболістів.

Змагання організувала Українська асоціація футболу в межах проєкту «Ліга Дужих» за підтримки Міністерства у справах ветеранів України та партнерів.
ФОТО: пресслужба УАФ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До 100 тисяч гривень на розвиток справи: на Львівщині триває конкурс для ветеранів
