Учасники проєкту «Мандротерапія»,, здійснили чергову мандрівку, цього разу рафтинг по Дністру. Маршрут пройшов від Заліщиків до Репужинців і став новим етапом фізичної та психологічної реабілітації ветеранів. Про це пише пресслужба Чернівецької ОВА.






До сплаву долучилися, зокрема, й воїни на протезах. Усім учасникам надали спорядження, рятувальні жилети, а також провели обов’язковий інструктаж та заняття з техніки веслування і безпеки на воді. Організатори подбали про логістику, страхування та комфорт усіх учасників.
«Мандротерапія – це коли тіло й душа працюють у синергії», – наголосив Запаранюк.
Як зазначає Голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, подібні заходи не тільки зміцнюють фізичне здоров’я, а й формують атмосферу підтримки та довіри, допомагаючи ветеранам емоційно адаптуватися до мирного життя. Від липня 2024 року в межах проєкту вже організовано десятки активностей: походи в гори, скелелазання, екскурсії, відвідування музеїв, майстер-класи тощо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині відбувся турнір з армспорту «Кубок Пушкарів: Ветерани ЗСУ та діти».
