Кава мілітарі

Учасники Invictus Games 2025 запрошують ветеранів та військовослужбовців на тренування з регбі на кріслах колісних

Фото: Ігри Нескорених

Про це повідомили у громадській організації “Джентельмени”.

ГО “Джентельмени” заснували ветерани та Олексій Тюнін та Олександр Андрощук, які нещодавно повернулись з Канади де представляли Україну на міжнародних ветеранських змаганнях Invictus Games 2025.

Тренування з регбі на кріслах колісних, організовані громадською організацією  “Джентельмени”, проходитимуть в Україні вперше. Їх мета – надати учасникам фізичне та емоційне відновлення та подарувати емоції від гри.

Тренування проходитимуть у Києві, щовівторка та щочетверга з 8:30 по 11:00. Точне місце проведення повідомлять учасникам.

Для участі у тренуваннях необхідно зареєструватись за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові дитяча спортивна школа носитиме імʼя Юрія Руфа

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Стартувала реєстрація на Всеукраїнські змагання з баскетболу на кріслах колісних. Як долучитись

Наступна стаття

У Львові відбулося відкриття безкоштовного курсу для ветеранів у маркетингу в IT

Схожі статті

50150 окупантів

Втрати російських окупантів, з початку повномасштабного вторгнення рф, в Україні сягнули вже близько 50 150 осіб, 2077 танків,…
Детальніше

Здобутки ЗСУ на напрямку Кремінна-Сватове та зруйнована Новоселівка: ситуація на фронті

Юрій Федоренко «Ахілес», командир роти УБпАК 92-ої окремої механізованої бригади,  розповів про наступ та здобутки військовослужбовців на напрямку…
Детальніше