Результати опитування опублікували на сайті Міністерства оборони України.
Опитування, що проходило у застосунку “Армія+” мало на меті визначити пріоритети військовослужбовців щодо програми підтримки “Плюси”. Зазначається що свої відповіді залишили 43 тисячі військових.
“Зміни в екосистемі для військових неможливі без самих військових. Саме тому ми спитали про Плюси, оскільки ця програма стосується їх напряму – і отримали хороший зворотний звʼязок, із яким вже працюємо, щоб зробити найкращий сервіс, який закривав би більшість потреб захисників й захисниць”, – розповіла Катерина Черногоренко, заступник Міністра оборони з питань цифровізації.
Відомо, що 44% опитаних хочуть бачити у програмі “Плюси” знижки на пальне, 41% – на медичні послуги, аптеки та медцентри, 38% – на транспортні послуги, 35% – на спорт, фітнес та оздоровлення. Ще 34% опитаних військових хотіли б бачити знижки на послуги мобільних операторів.
Зазначається, що Міноборони контактує з бережами АЗК для їх залучення до програми, а також у повідомленні анонсували приєднання до “Плюсів” першого мобільного оператора.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спорт як шлях до відновлення: у Львові відбувся Всеукраїнський ветеранський турнір «СИЛЬНІ УКРАЇНИ»
