21 вересня о 13:00 у Домі ветерана, що у Тернополі, відбудеться груповий воркшоп на тему “Самооцінка”. Під час зустрічі учасники матимуть змогу дослідити питання формування ідентичності та любові до себе.
Основні теми воркшопу:
- Як ми формуємо самооцінку та любов до себе?
- Що ми потребуємо, чого прагнемо та що цінуємо?
- Як стати найкращим другом для себе?
Учасників чекає поезія та кілька простих терапевтичних вправ, що допоможуть краще зрозуміти власні почуття та покращити самосприйняття.
