Вчора, 9 липня, Кабмін ухвалив постанову, щодо нововведення для осіб до 25 років, які перебувають на ТОТ або які виїхали за кордон із ТОТ або з територій активних бойових дій, щодо їх взяття на військовий облік.
Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.
Нововведення полягає у зарахуванні таких громадян на навчання до українських закладів вищої освіти. Згідно зі змінами, буде здійснюватиметься з відтермінуванням взяття їх на військовий облік (до закінчення періоду воєнного стану).
Необхідність таких змін пов’язана з тим, що такі особи об’єктивно не можуть прибути до ТЦК для взяття їх на військовий облік.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конференція: створення доступного робочого простору для ветеранів/ок.
