Гість подкасту-бесіди Михайло (позивний Шарік), який є старшим солдатом 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України.
Подкаст вийшов у момент повернення чоловіка в стрій після поранення на передовій поблизу села Кліщіївка, що на Донеччині. Михайло розповідає про свій шлях та шлях бригади, про особисте життя та життя бригади та досягнення. Окрім того, чоловік порушив питання демобілізації.
Аби послухати подкаст, переходьте за посиланням.
