Кава мілітарі

У проєкті “Пліч-о-пліч” радіо “Накипіло” вийшов новий випуск з нацгвардійцем

Гість подкасту-бесіди Михайло (позивний Шарік), який є старшим солдатом 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України.

Подкаст вийшов у момент повернення чоловіка в стрій після поранення на передовій поблизу села Кліщіївка, що на Донеччині. Михайло розповідає про свій шлях та шлях бригади, про особисте життя та життя бригади та досягнення. Окрім того, чоловік порушив питання демобілізації.

Аби послухати подкаст, переходьте за посиланням.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

До 400 тис. гривень на бізнес: ветерани, ветеранки та їхні родини можуть отримати грант на малий бізнес

Наступна стаття

Нововведення: Уряд спростив процедуру отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни

Схожі статті

Військово-лікарська комісія: ступінь придатності військових

Військовозобов’язані осіб, які включені до військового обліку, проходять військово-лікарську комісію для визначення їхньої придатності до військової служби. Декілька…
Детальніше