Військовослужбовиця перебувала у неволі 11 місяців. Жінці доводилося постійно переносити нагляд, контроль, дискримінацію та негідні умови утримання. Вона зіштовхнулась з критичним дефіцитом їжі та води, а також зі спробами ворога фізично й морально зламати її, підкорити, залякати й навіть змусити до зради.
Валерія Суботіна — жінка, що 86 діб тримала оборону в оточеному Маріуполі. На жаль, з метою збереження життя командування дало наказ припинити опір та здатись в полон з умовою обміну через 3-4 місяці.
Нава поділилась своєю історією, описавши всі трагічні події у книзі. Дезінформація та пропаганда створювала тяжкі умови для морального стану, але Валерія не зламалась та вирішила розповісти всьому світу про злочини Росії.
Книга “Полон” вже є на полицях книгарень, тому її можна придбати у вільному доступі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині запрацював “Адмінсервіс “Ветеран”.
