Вчора, 3 січня відбувся обмін військовополоненими. Додому повернулися 224 військових та 6 цивільних, серед яких 225 чоловіки й 5 жінок.
Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.
130 військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі 14 тероборонців та 14 бійців Військово-морських Сил Україн, 55 нацгвардійців, 38 прикордонників та 11 представник Національної поліції, найближчим часом пройдуть медогляд та реабілітацію, після чого повернуться у свої сім’ї.


Більшість осіб, які були повернуті мали офіційний статус військовополоненого, що підтверджений через Міжнародний Комітет Червоного Хреста. А 48 українських Захисників вважалися зниклими безвісти та мали статус “пошук особи”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже містичні історії з фронту: у Львові пройшов захід де ветерани/нки поділилися своїм досвідом з фронту.
