Кава мілітарі

Додому з полону повернулися ще 230 українців та українок

Світлина: Мінреінтеграції

Вчора, 3 січня відбувся обмін військовополоненими. Додому повернулися 224 військових та 6 цивільних, серед яких 225 чоловіки й 5 жінок.  

Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції. 

130 військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі 14 тероборонців та 14 бійців Військово-морських Сил Україн, 55 нацгвардійців, 38 прикордонників та 11 представник Національної поліції, найближчим часом пройдуть медогляд та реабілітацію, після чого повернуться у свої сім’ї.

Більшість осіб, які були повернуті мали офіційний статус військовополоненого, що підтверджений через Міжнародний Комітет Червоного Хреста. А 48 українських Захисників вважалися зниклими безвісти та мали статус “пошук особи”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже містичні історії з фронту: у Львові пройшов захід де ветерани/нки поділилися своїм досвідом з фронту.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Ветерани/нки можуть отримати стипендію на відновлення культурно-мистецької діяльності

Наступна стаття

На веб-сайті е-Ветерна створили “єдину базу знань” для ветеранів та членів їх сімей

Схожі статті

Реабілітація ветеранів Другої світової та російсько-української війни: Новий випуск радіо “Накипіло”

У новому випуску радіо “Накипіло” розмова Володимира Носкова з Ігорем Шрамком, священиком, юристом керівником ГО “Відлуння війни” та…
Детальніше